Trošku z mojej práce. Miestami farebne a premenlivo. Každopádne stabilne a technicky. 

AUTORKA DNA PSYCHOLOGIE - IDMT - Ildikó Csölle

"Získať spoluprácu genetiky, pre získavanie poznatkov, vyžaduje 100% úprimnosť, pravdivosť, akceptovanie genetikou vybudovaných mechanizmov, princípov, ktoré línia DNA budovala milióny rokov. Tieto poznatky dedíme narodením a mňa osobne zaujala múdrosť, ktorú v sebe naša genetika ukrýva. Motiváciou mi bol sám život, jeho prejavy, snaha človeka byť lepším. Tieto fakty ma charakterizujú a dávajú mi odvahu skúmať detailne to, čo je a bolo ľudskej mysli ukryté. A úspešne. Napriek prekážkam, som vytrvala a dotiahla svoj zvedavý, autorský výskum do úspešného konca. Aktuálne ponúkam svoje výsledky a poznatky z výskumu na viacerých weboch. Web idmt.sk je materská stránka, kde v skrátenej podobe zverejňujem informácie o mne, mojej práci a o autorsky chránených dielach z mojej tvorby. Spísať to trvalo jeden celý život, Avšak vyskúmať to, je a bolo prácou línie genetiky."

Aktuálne aktivity: 

V plnom rozsahu sa venujem PROJEKTU FROQUENT


Skrátený súhrn mojej kariéry, práce, odvahy, motivácie, voľné CV:

Táto časť je celkom dlhá, odporúčam k čítaniu šálku čaju. Máte šancu ma poznať o trošku bližšie. 

"Opísať život autora v skrátenej podobe tak, aby ste mali predstavu, čím si musia autori prechádzať, pri ich snahe vyskúmať svoje zadania, je nemožné. Najľahšia forma je zaznamenať kľúčové momenty, ktoré sám autor vníma, ako dôležité. Mňa osobne, ako autorku, napĺňa dôkazový odmeňovací systém hormonálneho systému, ktorý riadi sama genetika. Je to nádherný pocit, ak sa mi potvrdia moje poznatky vo vlastnom tele ako dôkaz, že som sa nezmýlila. Som človek, ktorý si rád overí tieto dôkazy niekoľkonásobne s tým, že hľadá cestu ako moje zaznamenané tvrdenia a poznatky zopakovať a opätovne potvrdiť aj u vedy, medicíny a iných odborníkov. Moja práca je v základoch od začiatku rovnaká. Ako hovorievam, mám technické myslenie a pritom rada žijem v súlade s hormonálnym systémom. Do mojich diel vkladám len tie poznatky, ktoré majú základ v opätovnom potvrdzovaní a sú aj opakovateľné v postupe, merateľné, aj vedecky. Tie ostatné, v ktorých ešte nemám istotu naďalej pozorujem a s informáciami pracujem v zákulisí. Preto viem o téme veľa povedať, filozofovať, umelecky používať metafory a prirovnania. ,Do diel spisujem len jasné fakty. Vždy, ak mám  jasno a bude sa to opäť dať technicky, vedecky potvrdiť na tomto zozname PROJEKTOV AUTORKY IDMT pribudne ďalšia publikácia. Už moje detstvo bolo iné a už vtedy som pôsobila zvláštne pre svoje okolie. Ale to všetci autori, ktorí v detskom veku ešte netušia, že môžu priniesť pre svet niečo potrebné, užitočné, prípadne prelomové.

.....................

2003-2005 - Moja prvá webová stránka mala celkom ľavoruké meno. weaponbrain (už neexistuje) - moja znalosť anglického jazyka bola mizivá a začiatky google prekladača, tiež neboli najkvalitnejšie. Pôvodne sa mala webová stránka volať NÁSTROJ MYSLE - skoncipovala som metodiku pre softvér. Z prekladača vyšlo úplne niečo iné a to weapon brain. Google to preložil úplne inak. Až časom som sa dozvedela krutú pravdu. V internetovom vyhľadávaní som vyskakovala medzi výrobcami zbraní. No celé zlé, ako sa u nás hovorieva. 

Aj takéto boli moje začiatky autorky. Patrí to k životu. 


Od roku 2004-2005 už rozbieham svoju autorskú aktivitu v oblasti priemyslu a psychológie. Mojim snom bolo poznatky genetiky transformovať do priemyslu. Od malička sa motám okolo priemyslu a mojim snom je budovať technológie, nové stroje a pod. Genetika to vytvára, tak prečo to nezrealizovať. Toto ma motivovalo začať v téme podnikať. Lenže, ako to chodí na tomto svete, hneď pri prvom projekte sa to zmenilo tak, že som ostala len v psychológii. Preto som autorka DNA psychológie. 

"Už ako dieťa som riešila, kde v myslení človeka sa berú priemyselné nápady, inovácie a prelomové objavy. Ak to mozog produkuje, niekde to musí aj riešiť. Preto som začala hľadaj hlbšie databázy v našom myslení a našla som ich." Takto som uvažovala už ako malé dieťa. Myslím, že k tomu dopomohol fakt, že môj dedo bol reálny vynálezca. Vymyslel kade čo. Vôňa sústruhu mi bola sympatická. Už asi tušíte, prečo ten priemysel. 

Život mi zmenil projekt, ktorý som skoncipovala na prelome 2005/2006. Pravdu. Dosť mi zavaril, dnes je už v Európe zhmotnený, plne funkčný a denne používaný, ako projekt elektronického mýta. Som autorka konceptu a know how projektu bezpečnostného monitorovacieho systému, ktorý odo mňa prevzala Diaľničná národná spoločnosť SR (2006), ktorý do dnešného dňa nie je riadne vysporiadaný. Zabudli so mnou podpísať zmluvu o použití autorských práv. Taká drobnosť. Aktuálne riešim nedoriešenú záležitosť právnymi postupmi. Zatiaľ sa z toho každý právnik pos...l. Jeden by sa našiel, ale zase chýbajú financie. žeby ma preto likvidovali, aby som nemala tie celé na právnika? Aj to ma napadlo. Veľká vec, Ja som malá ryba, a tí čo nepodpísali so mnou zmluvu sú žraloci. Ale... Nemo bola malá rybka, že? Ak ste právnik a milujete spravodlivosť, píšte mi. Hlavne sa nebáť. Pokojne ma kontaktujte. Určite to bude ešte trvať, kým sa vec z princípu dorieši. Viete som toho názoru, že každý autor má právo zverejniť vlastné portfólio svojej práce bez strachu. Všade to od nás vyžadujú. Len mne, ako autorke to bolo dlhé roky znemožnené. Zatiaľ vyzerám, že si vymýšľam, lenže dôkazy sú a to je dôležité. Týmto vyjadrením teraz, situáciu mením. 

Tento nedoriešený fakt mi dosť zavaril v mojej kariére, čo považujem za veľkú stratu, pretože moje inovácie pre priemysel som pozastavila. Načo dávať svetu ďalšie projekty, ak ich autor nemôže mať v portfóliu? 


Tento rok 2006 spomínam zámerne, nakoľko práve v tomto momente začala moja kariéra nepohodlnej autorky.

Cielený hejting, prípadne jeho pozostatky na internete (ohováranie, zastrašovanie mojej osoby), pravidelné pokusy zastaviť môj súkromný výskum v oblasti genetickej psychológie sa oficiálne začali práve pre spomínaný projekt. Ako autorka sa k veci vyjadrujem v skrátenej podobe, nakoľko, ak vás moja práca zaujíma, nedáte sa odradiť.

Tento príhovor považujem za viac ako potrebný, nakoľko moja práca a môj súkromný výskum bol roky vnímaný, ako tajomný a záhadný.

Dôvod ste sa práve dozvedeli. Bolo nesmierne namáhavé skúmať genetickú psychológiu, ktorá vyžaduje čas, trpezlivosť a popritom sa brániť rôznym útokom pre projekt, ktorý sa dal pri čestnom prístupe v roku 2006 vyriešiť riadnou autorskou zmluvou. Samozrejme, všetky moje kroky chrániť sa boli riadne podané na PZ SR. Aj takéto drobnosti zažíva autor, ak skúma a vykonáva výskum a obhajuje svoju prácu. V dnešnej dobe by sa to už diať nemalo. A isteže, toľko ma už ohovárali a útočili na mňa, že už aj policajti to vzdali. 


2005/2006/2009

Napriek neúspechu, s mojou aktivitou v priemyselnej téme, som v práci pokračovala. V roku vydávam svoju prvú knihu pod názvom TAROT (kľúč) vášho podvedomia., ktorú mi vyslovene "odporúčali" vydať v téme ezoterika, teda, ako tarot. 

Vraj pre moje dobro. V rokoch 2006 kedy dielo vzniklo sme žili zvláštne obdobie v našej krajine. Ide o psychoanalýzu, ktorá aj v dnešnej dobe predstavuje predstih v psychoanalýze. Momentálne je dielo vypredané a nepredáva sa. S tarotom to nemá nič spoločné. Má to len meno tarot. Kniha, dielo poukazuje na fakty, že podnety z prostredia našu myseľ dokážu riadne zaťažiť. Sú potrebné ale treba vedieť, ako s nimi pracovať tak, aby sa dali používať pre inovácie, rozvoj, priemysel a pod. Pomôcka - farebné podnetové kartičky sú stavané na základnom monitorovacom systéme našej genetiky. Vznikli v čase, keď vznikol projekt, ktorý spomínam vyššie. Knihu vydávam až v roku 2009. Po dlhej námahe a po odmietaní politicky orientovaných vydavateľov. Išlo o prelomové informácie, ktoré tvrdili niečo iné ako knihy na trhu. Táto kniha inšpirovala iných a dnes už podnetové spracovanie je bežne používané slovo pre rozvoj osobnosti. Vtedy to tak nebolo. Vtedy som bola za zlú. Pri prelomových poznatkoch sú autori vždy zlí. Preto je to život autorov. 


V roku 2009 vzniká webová stránka www.idmt.sk - ste tu - Vitajte.


Publikované diela Csölleová Ildikó pod ochrannou známkou IDMT®

 • 2006 - 2009
 • ISBN: 978-80-89296-22-5 IDMT Tarot (kľúč) vášho podvedomia - pekná kniha aj dnes. Mám na toto obdobie pekné spomienky. Občas majú autori jemné naivné predstavy o prijatí ich práce. Každopádne, stojí to za to. Kniha mala úspech. A na to som hrdá, aj dnes. 
 • Postupne inovujem systém psychoanalýzy a vydávam dielo - Odblokovanie informačného zdroja zvnútra čakier pre ženy a mužov. Dielo už pracuje s genetickou psychológiou a zároveň už toto dielo pomáha k rekonvalescencii CNS- centrálnemu nervovému systému. Ide o dielo, ktoré malo ezoterický názov, ale v roku 2006-2010 bola politická situácia na Slovensku veľmi zložitá. V tej dobe som stále mala odporúčanie zotrvať na oko v ezoterike. Moje diela sa prispôsobili aktuálnej situácii. Tento spôsob uvažovania majú mnohí autori vo svete. Je to bežná vec. Patrí to k životu. Ak sa nedá takto, tak sa ide inou cestou. na Slovensku som asi jediná. 
 • 2010
 • ISBN: 978-80-970588-0-7 IDMT systém Odblokovanie informačného zdroja pre ženy a mužov. Hetero reštart. Áno, je to tak,  moja práca podporuje hetero fungovanie jedinca. 
 • ISBN: 978-80-971686-7-4 MATRICA PRODUKTOV I. - IDMT®

Od roku 2008, bez marketingu, školím a cestujem po Slovensku. Oboznamujem a začínam zverejňovať svoje autorské poznatky. Píšem články a neskôr pôsobím aj pod pseudonymom Arin Drexler ( 2011 -2018) V roku 2012 prežijem fyzické napadnutie mojej osoby. Samozrejme políciou schované pod koberec. Taká bola doba. Vysporiadať sa z tohto nespravodlivého zážitku, mi pomohla paradoxne moja práca. Algoritmus techniky štart a psychoanalýza. A v prvom rade genetické vedomie, ktoré odstrarňuje bloky a traumy úplne a stabilne. 

V roku 2013 vydávam ľahko spísanú teóriu o DNA psychológii. Zverejňujem čiastočné poznatky. Bežná vec u autorov.

 • 2013
 • ISBN: 978-80-971529-2-5 UVEDOMENIE (ZÁKLADY DNA PSYCHOLÓGIE)

IDMT® premosťujem na novú značku 49LLey® Svoju prácu inovujem a rozvíjam. Z praxe sa zistilo, že moja práca (podnetové kartičky) pomáhajú deťom s aj problematikou autizmus, ADHD, asperger. Zdravé deti dosahovali lepšie výsledky v školách, aj pri učení. Netrpeli stresom, napätím. Ich komunikačné zručnosti sa zlepšili o 75%. V roku 2014 sa zameriavam na profesionálne premostenie mojich poznatkov do tejto oblasti. Bohužiaľ, pravdepodobne pre projekt z roku 2006, vyššie spomenutý, (bola som priamo upozornená, bohužiaľ) zažívam silnú likvidáciu mojej osoby a 49LLey projektu. Dodnes je projekt v režime spánku. Mrzí ma, že sa deťom nepomohlo tak, ako by sa dalo. Čiastočné (pozostatky) informácie o projekte nájdete na www.49lley.com , som otvorená poskytnúť dobrým ľuďom licenčné práva na projekt 49LLEy. Pokojne môžete zmeniť aj názov značky, je to detail v tomto svete. Výsledky máme prelomové. Potvrdené z centier, kde sa deti hrali 3 týždne s pexesom. 49LLey- podnetovo rozvojová hra pre deti a dospelých. Funguje aj dnes. Pozrite si, ktoré školy sme podporili. 

 • 2014 -2015 49LLey®
 • ISBN: 978-80-971953-4-2  49LLEY STIMULI GAME
 • ISBN: 978-80-971953-5-9  49LLEY PODNETOVÁ HRA
 • ISBN: 978-80-89795-20-8  49LLEY STIMULI_SPIEL
 • ISBN: 978-80-89795-30-7  49LLEY GRA STYMULUJACA
 • ISBN: 978-80-89795-19-2  49LLEY STIMULY_IGRA
 • ISBN: 978-80-972027-3-6  49LLEY GOLD_MINE
 • ISBN: 978-80-89795-27-7  49LLEY HRAVÁ KOMUNIKÁCIA PRE DETI
 • ISBN: 978-80-971793-1-1  49LLEY PRACOVNÝ ZOŠIT PRE RODIČOV
 • ISBN: 978-80-971793-4-2  49 LLEY ZAKRESLOVAČKA - PRACOVNÝ ZOŠIT PRE DETI
 • ISBN: 978-80-89795-44-4  IDMT® CONNECT IDEAS
 • ISBN: 978-80-971793-0-4  49LLEY KNIŽNÝ ÚVODNÝ MANUÁL PRE RODIČOV
 • ISBN: 978-80-971793-3-5  49LLEY VEĽKÝ MANUÁL KOMUNIKÁCIE + MALÝ VRECKOVÝ MANUÁL KOMUNIKÁCIE

Po silnom páde, ďalšom, pokračujem vo svojej autorskej práci. Žijem názorom, že môj výskum z oblasti genetickej psychológie je potrebné uchovať, napriek pokusom zastaviť ma. Ako autorka sa utiahnem do úzadia a v práci pokračujem. V roku 2016 vydávam autorské publikácie, kde čiastočne zaznamenávam svoje poznatky a výskum. Samozrejme prispôsobený verejnosti, čitateľom ako samostatné metodiky.

 • 2016 -2017
 • ISBN: 978-80-89795-60-4 UVEDOM SA-POCHOP-ŽI  UTAJENÉ PRINCÍPY PODVEDOMIA  VIP tréning  Na slovo podvedomie reaguje trh, tak to smerujem tým smerom. Je zaujímavé, že mnohí zatracujú ľudí, ktorí sú v ezoterike a pritom skoro každý vedec verí v Boha a je nadšený čitateľ ezoterickej literatúry. Ako hovorievam, hádzať autorov do koša je hriech. 
 • ISBN: 978-80-89795-62-8 NAPS - NOČNÁ ANALÝZA PODNETOVÉHO SPRACOVANIA
Ide o metodiky, ktoré stimulujú priamo genetiku k spolupráci počas spánku s vedomou mysľou. Vyžadovali však vedomú disciplínu. Fungujú dodnes. Knihy sú vypredané. K dispozícii budú (sú) pdf formáty FROQUENT.COM Ako kedy. Treba napísať na chat. Vybavíme. 


Po niekoľkoročnej praxi finalizujem LICENČNÉ metodiky. 

Aktuálne v roku 2018  pôsobím na webových stránkach:

www.technicstart.com a www.biostarte.com ( zrušená - presunuté na www.technicstart.com) 

 • 2018
 • ISBN: 978-80-89795-63-5 IDMT® PROGRAM ŠTART© / LICENČNÝ PROGRAM ŠTART© - METODIKA - Diagnostika, analýza, psychológia v jednom.
 • ISBN: 978-80-89795-65-9 IDMT® TECHNIKA ŠTART© - MUŽI / TECHNIKA ŠTART© PRE MUŽOV - METODIKA - Reštart CNS
 • ISBN: 978-80-89795-64-2 IDMT® TECHNIKA ŠTART© - ŽENY / TECHNIKA ŠTART© PRE ŽENY - METODIKA - Reštart CNS

V roku 2019 vydávam 3 knihy. Svoju prvú v anglickom jazyku, ktorá je vydaná v USA. Dve na Slovensku. V posledný decembrový deň stihnem vydať aj chuťovku z mojej tvorby, ktorá je od genetickej psychológie odlišná. Vydávam RECEPTY, príbehy z jedálneho lístka, dielo napísané v rokoch 2004/2005. sú to povesti o Slovenských tradičných jedlách. Ako bryndza vznikla, príbeh žinčice, pirôžkov a pod. Zatiaľ nie je v distribúcii. V roku 2020 som sa zamerala na ďalší projekt, ktorý som chcela dokončiť už od roku 2010 z dielne genetická psychológia. 

 • 2019
 • ISBN: 978-1-7283-4065-4  WRITE AND TEAR - DETOX your MIND - vydané V USA
 • ISBN: 978-1-7283-6064-7  WRITE AND TEAR - DETOX your MIND - USA
 • ISBN: 978-1-7283-6066-1  WRITE AND TEAR - DETOX your MIND -USA
 • ISBN: 978-80-89795-67-3  Zúrivý skladateľ - Autobiografia - moja, vsadená do fiktívneho príbehu. Zaujímavá kniha. Dobre sa mi písala. Prvýkrát odhaľujem problematiku ľudskej mysle. 
 • ISBN: 978-80-89795-73-4 Píš a Trhaj - Slovenská verzia
 • ISBN: 978-80-89795-79-6 Príbehy z jedálneho lístka RECEPTY - ozajstné recepty. 

2021 - Svoje čiastočné autorské práva poskytujem spoločnosti FROQUENT®

Pri tvorbe hudobného diela FROQUENT sa v plnej miere zúčastňujem a napomáham koncipovať hudobný stimul, ktorý podporuje genetikou vybudované mechanizmy v ľudskom tele. Úspešne. Vyvinuli sme jednoduchý hudobný stimul, ktorý pomáha našej mysli efektívnejšie pracovať a žiť. V roku 2021 FROQUENT vydáva hudobné diela pod názvom: REAL RESTART MUSIC for Man, Women, Children, SOLA PLUMI - v prevedení inštrumentál, orchester. Vážna hudba. 

Hudobný reštart si viete zabezpečiť aj dnes na platforme: www.patreon.com/froquent NONSTOP - prenájom hudby  ONLINE pre Váš reštart. Funguje to výborne. Nezaťažuje myslenie a dodáva telu potrebnú energiu, ktorá pomáha pri rekonvalescencii CNS. Odbúrava bloky a prečítajte si na platforme aký výsledky užívatelia zaznamenali. Z ukážky toho veľa nezistíte. Len rytmus hudby. 

V roku 2022 spoločnosť FROQUENT vydáva spoločné dielo so mnou pod názvom: MANUAL AKTIVATION TRAINING . 

 • ISBN: 978-80-570-3754-5, 978-80-570-3755-2, 978-80-570-3756-9  MANUAL AKTIVATION TRAINING 
 • Aktuálne sa viac dočítate na www.froquent.com

 • Je to ucelené dielo o DNA psychológii, genetickej psychológii, s manuálom, tréningom, ktorý je určený pre cielené, vedomé aktivovanie spolupráce medzi genetikou a mysľou človeka. Reaguje celé fyzické telo človeka, čo ocenia skôr športovci pri výkone. Po dlhých rokoch sa konečne podarilo nájsť stabilný stimul, ktorý akceptuje evolučná línia života - druh človek, pre vedomé uchopenie genetickej psychológie jedinca. Manuál je ľahko informačný. Technický, zrozumiteľný aj pre mládež. Výsledky tréningu sú napríklad: úplné eliminovanie procesov stresu, napätia v tele, vyhorenia. Myseľ človeka prestáva produkovať nesprávne podnetové spracovanie, ktoré poznáte ako negatívne myšlienky, nesprávne rozhodnutia, nesprávne vyhodnotenia, na ktoré musí reagovať genetika hormonálnym systémom, ktorým tieto podnety (negatívne myšlienky) ladí (vylaďuje, hormonálne upratuje). Tieto procesy od genetiky poznáte, ako prejavy emócií. Emócie. Po absolvovaní tréningu, viete vedome rozpoznať, ktoré podnety sú pre vás škodlivé, neužitočné, zavádzajúce alebo život ohrozujúce. Alebo naopak prospešné, dôležité pre vaše sny a ciele. Funguje to tak dokonalo, že výsledky jedinec zažíva a zaznamenáva okamžite po prečítaní manuálu, a vytrénované zručnosti. reálne naša genetika celú dobu toto od nás vyžaduje. Tento tréning reálne aktivuje spoluprácu s genetikou, ktorá v sebe ukrýva všetky informácie o ľudskej psychike. Samozrejme tento potenciál využijú lídri, rodičia detí pri výchove a pod. Stačí sa to raz naučiť. Nemusíte meniť myslenie, zvyky, svoje hodnoty alebo životný svetonázor. Tréning je len o aktivovaní genetikou vyžadovanej zručnosti, ktorú človek pri svojom vývoji zabudol znovu používať. Preto trpíme ako ľudstvo nedorozumeniami a komunikačnými nezhodami. Nerozumieme genetickej psychológii. Tento manuál to napraví. Platí pre každú živú genetiku. Po tréningu si púšťate, vedome voliteľné zručnosti fyzického tela. Podľa požiadaviek. Tento manuál je ten najdôležitejší pre živého človeka
 • Potvrdené výsledky:  Manuál reálne funguje všetkým majiteľom. Už máme našu komunitu, kde sa učíme a tešíme sa zo života. Pridajte sa. 


Páči sa Vám moja práca? Môžete ma podporiť  buymeacoffee.com/?via=froquent - jednoducho kúpte mi kávu , potešíte ma. Rada si dám kávu. :-) 


Slová k záveru - zatiaľ.

2022 - V práci pokračujem, rada by som dopísala niekoľko rozpísaných kníh, hlavne pre deti, nakoľko som toho názoru, že genetickú psychológiu ocení prevažne mladá generácia. 

Ďakujem Vám za Vašu priazeň.

Autorka Ildikó Csölle - Slovakia 2023 - aktualizované informácie.

ISBN: Slovenská národná knižnica - Martin Všetky práva vyhradené. 2010 

Ildikó Csölleová - author and owner and human person* IDMT ® © ALL RIGHTS RESERVED 1974 * Official new website 2021
 Thamk for the webnode.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!